Нові комплексні програми підготовки «Програмування» і «Young Designer» від «RocketSkills»!

  Насправді, не потрібно обирати, бути розумним чи красивим 🙂, варто обрати «свою» справу, щоб бути щасливим.

 Представляємо вам нові комплексні програми підготовки «Програмування» і «Young Designer».

 Комплексна програма “Програмування” передбачає розвиток алгоритмічного мислення і включає вивчення трьох найпопулярніших на сьогодні мов програмування – Python, Java і C#. Мова програмування Python  протягом п’яти років динамічно набирає популярності, на ринку праці відчувається постійна нестача спеціалістів даної галузі.  Java входить до топу високооплачуваних мов програмування. 7 млрд пристроїв у світі використовують Java. Наймолодший C# дозволяє розробляти десктопні додатки та ігри для Windows, різноманітні мобільні додатки, а також використовується для створення віртуальної реальності, 2D і 3D ігор.

  Арт-програма “Young Designer” націлена на розвиток вміння аналізувати візуальну інформацію, вивчення композиції та її емоційного впливу на споживача продуктів або послуг, розвиток креативного підходу до вирішення завдань, дозволить орієнтуватися у професійних напрямках дизайну.

  Запрошуємо вас вивчати найпопулярніші мови програмування чи пізнавати світ дизайну, а можливо, і поєднувати ці напрямки.

З нетерпінням чекаємо Вас на безкоштовні пробні заняття. Для цього Вам потрібно залишиту заявку на сайті або зателефонувати нам. 

Натисніть на картинку для отримання більш детальної інформації. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *